skip to Main Content
FRAGT FRI LEVERING på alle ordrer over kr. 500,00

Du kan altid komme i kontakt med Elektro-Nico.

Der er døgnvagt via tlf. 8642 2311

Vi kan altid kontaktes via E-mail: kontakt@elektronico.dk, som vi besvarer inden for 48 timer i hverdagen.

Kontakt

Øvrig information

Elektro-Nico i/s
Vandværksvej 8
8940 Randers SV
CVR. 17628178

Sparekassen Kronjylland – Vorup afd.
Reg. 9332
Konto. 0006826881
IBAN: DK6661840006826881
SWIFT: KRONDK22

Salg og Service

Hvidevarer

Kent Nikolajsen
Indehaver
Direkte telefon 8711 0080
E-mail: kent@elektronico.dk

Elektro + Elværktøj

Rene Nikolajsen
Indehaver
Direkte telefon 8711 0088
E-mail: rene@elektronico.dk

Nilfisk, Alto, Frithof, Wap og Gerni

Torben Hviid
Nilfisk servicecenter chef
Direkte telefon 8711 0083
E-mail: torben@elektronico.dk

Hvidevarer og værktøj

Christian Warrer Nikolajsen
Multiservice tekniker
Direkte telefon 8711 0086
E-mail: christian@elektronico.dk

Service

Elektro

Flemming Sørensen
Værkfører
Direkte telefon 8711 0084
E-mail: flemming@elektronico.dk

Elværktøj + luftværktøj

Brian Poulsen
Vørktøjs reperatør
Direkte telefon 8711 0085
E-mail: brian@elektronico.dk

Hvidevarer

Torben Pedersen
Hvidevarer montør

Hvidevarer

Kenneth Jensen
Hvidevarer montør

Bogholderi

Mette Warrer Nikolajsen
Bogholder
Direkte telefon 8711 0081
E-mail: mette@elektronico.dk
E-Faktura: mette@elektronico.dk

Webmaster og Webordrer

Hampus Falk
Webmaster
Direkte telefon 8711 0082
E-mail: hampus@elektronico.dk

Kurv

Kurv

Varen er fjernet. Fortryd

Indtast venligst din email adresse E-mail og kodeord er ikke korrekt eller e-mailen findes ikke.

Skjul Du skal angive dit kodeord

Glemt dit koderod?

Indtast venligst dit navn

Indtast venligst din adresse

Indtast venligst postnummer Indtast venligst by

Please enter your country

Indtast venligts dit telefonnummer

Indtast venligst din email adresse

You must accept our terms to be able to signup

Glemt dit kodeord? Indtast venligst din email adresse.
Du vil herefter modtage en mail med et link til ændring af din adgangskode.

Error message here!

Tilbage til login

Close
Back To Top