skip to Main Content
FRAGT FRI LEVERING på alle ordrer over kr. 500,00

Du kan altid komme i kontakt med Elektro-Nico.
Der er døgnvagt via tlf. 8642 2311

Vi kan altid kontaktes via E-mail: kontakt@elektronico.dk

E-mail besvares i åbningstiden.

Medarbejdere
Salg og Service – Hvidevarer Salg og Service – Elektro + Elværktøj
Indehaver Kent Nikolajsen
Direkte telefon 8711 0080
E-mail: kent@elektronico.dk
Indehaver Rene Nikolajsen
Direkte telefon 8711 0088
E-mail: rene@elektronico.dk
Salg og service – Nilfisk, Alto, Frithof,
Wab og Gerni
Service Elektro – Værkfører
Torben Hviid
Direkte telefon 8711 0083
E-mail: torben@elektronico.dk
Flemming Sørensen
Direkte telefon 8711 0084
E-mail: flemming@elektronico.dk
Bogholderi Service Elværktøj + luftværktøj
Mette Warrer Nikolajsen
Direkte telefon 8711 0081
E-mail: mette@elektronico.dk
E-Faktura: mette@elektronico.dk
Brian Poulsen
Direkte telefon 8711 0085
E-mail: brian@elektronico.dk
Webmaster og Webordrer
Lager og salg
Hampus Falk
Direkte telefon 8711 0082
E-mail: hampus@elektronico.dk
Christian Warrer Nikolajsen
Direkte telefon 8711 0086
E-mail: christian@elektronico.dk
Service Hvidevarer Service Hvidevarer
Torben Pedersen Kenneth Jensen
Øvrig information Bank
Elektro-Nico i/s
Vandværksvej 8
8940 Randers SV
CVR. 17628178
Sparekassen Kronjylland – Vorup afd.
Reg.      9332
Konto.   0006826881
IBAN:     DK6661840006826881
SWIFT:  KRONDK22

Vis stort kort

Kurv

Kurv

Varen er fjernet. Fortryd

Indtast venligst din email adresse E-mail og kodeord er ikke korrekt eller e-mailen findes ikke.

Skjul Du skal angive dit kodeord

Glemt dit koderod?

Indtast venligst dit navn

Indtast venligst din adresse

Indtast venligst postnummer Indtast venligst by

Please enter your country

Indtast venligts dit telefonnummer

Indtast venligst din email adresse

You must accept our terms to be able to signup

Glemt dit kodeord? Indtast venligst din email adresse.
Du vil herefter modtage en mail med et link til ændring af din adgangskode.

Error message here!

Tilbage til login

Close
Back To Top